fbpx
Дозвілля
Як би я себе не заспокоювала, але закрадалися в мою голову підозри, що, можливо, Богдан не вірний мені. Хоча, можливо, я навіть сподівалася на це, тому що була налаштована на розлучення, в чому не хотіла зізнатись навіть собі

Відносини між мною та моїм чоловіком, Богданом, вже дуже давно охолонули . Ми майже не спілкуємось. Напевно, це якась криза у відносинах. Спочатку це була банальна відсутність спілкування. Потім ми почали спати у різних кімнатах. А через деякий час дійшло до того, що ми роз’їхалися кожен своїми квартирами.

Але справа в тому, що причин для сварок, роз’їзду, розлучення немає. Я довго думала у чому справа. Напевно, це якась криза у відносинах. Просто тому, що ми давно разом, іскра вже просто зникла. Я переконувала себе, що все налагодиться, просто зараз маємо важкий період.

Як би я себе не заспокоювала, але закрадалися в мою голову підозри, що, можливо, Богдан не вірний мені. Хоча, можливо, я навіть сподівалася на це, тому що була налаштована на розлучення, в чому не хотіла зізнатись навіть собі. І щоб не нудити свою душу і розум здогадами я вирушила до квартири Богдана. Я сподівалася знайти там ознаки присутності жінки або її саму.

Приїхавши, я дуже хвилювалася, бо очікувала заскочити Богдана з іншого. Я вже майже вставила ключ у замкову щілину, але не могла це спокійно зробити це, тому що руки почали тремтіти. Але незважаючи на це я все ж таки відкрила своїм ключем квартиру. І що? Там нікого не було…

Заспокоївшись, що я сама в квартирі, гаяти часу не стала . Зачинила за собою двері, пішла перевіряти все, що могла. Перевернула всі подушки, ковдри, пледи, перевірила ванну, вбиральню, кухню, вітальню і навіть комору. Я намагалася знайти хоч якісь докази того, що він не вірний мені . Волосся, помада. Мене влаштувала б будь-яка дрібниця. Але у квартирі було стійке відчуття того, що жінки тут не було (крім мене) і навіть не пахне її присутністю.

Тоді я залізла до комп’ютера Богдана. В історії браузера я шукала якусь переписку чи хоч щось схоже на зачіпку. Але нічого. Нічого крім. Гри. Онлайн гра, в яку колись грав Богдан і через яку у нашій родині були серйозні непорозуміння, адже після роботи Богдан увесь свій вільний час проводив за компом. І ось знову він вирішив втекти від рутини та побуту у світ ігор.

Я сіла на диван. З відчаєм взялася руками за голову і єдине, що крутилось у голові:

— Та краще б він коханку у дім привів! З нею хоч можна позмагатись.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.