fbpx
Події
Я звертаюся до українців – ми з вами. Крапка, – Головні тези зі звернення Байдена

Очільник США зазначив, що Росія, зокрема СРСР, вже десятки років намагається придушити демократію у світі. Це саме відбувається і зараз. Під приводом “етнічної солідарності” Кремль вдирається у країни. Володимир Путін поставив перед собою конкретну ціль, однак Байден впевнений, що агресор її не досягне. Адже вона – цинічна та неправдива, і сам Путін про це знає.

Байден наголосив, що Володимир Зеленський – демократично вибраний президент. Він єврей, сім’я якого рятувалася від Голокосту.

“Я звертаюся до українців – ми з вами. Крапка”,– запевнив Байден.

НАТО захищає демократію. Байден наголосив, що Альянс ніколи не загрожував Росії. Навпаки – через наростаючу загрозу НАТО намагалося співпрацювати з Кремлем та пропонувало дипломатичні рішення. Політики пропонували Москві конкретні шляхи для збільшення довіри. Однак Росія з самого початку схилялася до насильства.

“Ми постійно говорили, що Росія перетне кордон та нападе на Україну. Водночас в Кремлі повторювали, що не будуть цього робити. Нема ніякого пояснення цьому (війні – ред.). Це нічим не було виправдано”, – зазначив Байден.

Головні тези зі звернення президента

Путін думав, що українці не будуть воювати за свою країну. Натомість тепер, що Україна, що НАТО об’єднанні більше, аніж будь-коли.

Кремль може навіть не думати про те, щоб захопити хоча б один дюйм території НАТО. Він одразу отримає потужу відповідь всіх країн-членів.

Не дивно, що 200 тисяч росіян вже виїхали з країни. Адже Путін саджає у в’язниці за участь в протестах, забороняє всі незалежні ЗМІ тощо.

Байден звернувся до росіян: “Ви не наш ворог. Якщо ви вважаєте, що вбивство невинних дітей, бомбардування пологових будинків та шкіл є законною війною, то згадайте про 1930 – 1940 роки та те, що ви пережили. Я впевнений, що ваші діти все ще пам’ятають ці часи. Лише кілька тижнів тому ви були країною 21 століття, а тепер агресія вашого президента відрізала вас від решти світу та повернула у 19 століття.

Світ має перейти на відновлювальні джерела енергії та позбутися залежності від Росії.

Треба боротися з корупцією, яке йде від Кремля, аби росіяни мали право на нормальне життя.

Звернення до НАТО та G7: “Ми маємо бути об’єднані для того, щоб вистояти. Це буде нелегко, є ціна, яку ми повинні заплатити, тому що темнота, якою керується автократія, не відповідає потребам вільних людей. Історія показує, що перед нами — завдання покоління нашого часу”.

Український народ демонструє, що сила всіх є потужнішою за владу одного жалюгідного диктатора.

Путін не зможе перемогти над твердістю духа, бо вільні люди відмовляються жити у світі темноти.

Диктатор, який намагається збудувати імперію, ніколи не встоїть перед силою народу. Ця людина (Путін – ред.) не повинна залишитися при владі,– запевнив Байден.

Фото скрін з відео.