fbpx
Без рубрики
“Я зробила дві успішні парламентські кампанії. Половина теперішньої Ради – моїх ручок справа”, – після депортації російської агентки Столярової прокремлівська мережа і далі працює в Україні (відео)

Оприлюднене листування російської агентки Марії Столярової, котра працювала на телеканалі «Інтер», стало новим викликом правоохоронним органам України.

Цинізм і зухвальство, з яким ця пропагандистка реалізувала плани Кремля з підриву ситуації в нашій державі, свідчить – поки що нам складно захищатися не лише від зовнішнього ворога, але й внутрішнього.

Все вказує на те, що завдяки потужностям всеукраїнського телеканалу російські спецслужби з легкістю впливають на наше інформаційне поле і навіть керують ним, формуючи хибні думки і негативні настрої у суспільстві. Маніпулятивні сюжети на телеканалі «Інтер» і дружба з терористами ДНР – не основний здобуток Столярової, котру, судячи з листування, цікавили лише гроші.

За її особистим зізнанням, вона ще й вдало умудрилася провести передвиборчі піар-кампанії кільком нинішнім членам парламенту, таким чином посадивши у депутатські крісла потрібних Кремлю людей. Чому, попри 2 роки війни, національна безпека України й досі під загрозою – дивіться у відеоматеріалі журналістів ЕспресоTV.

Читайте також: “Наші відступають”: у мережі показали, як Столярова тікала з терористами “ДНР” з поля бою (відео)

Джерело.