fbpx
Дозвілля
Я знаю, що значить полюбити себе. Це означає прокинутися вранці і більше не думати про те, що на світі є хтось успішніший красивіший, розумніший, мудріший, кращий

Це означає дивитися в дзеркало і не хотіти не дивитись на своє відображення. Довіряти цьому відображенню. Не важливо, з косметикою, чи без, не має ніякого значення і мій настрій… Я просто довіряю тому, що світиться і палає в серці.

Я знаю, що значить полюбити себе. Більше не чекати якихось заходів, зустрічей, подій, днів народжень, випускних, вихідних… Не чекати любові і уваги до себе! Дозволити собі бути щасливою сьогодні, зараз.

Дивитися прямо в очі перехожим, не опускаючи очі на брудний асфальт… Знати, що світ навколо так само прекрасний, яким був завжди.

Я знаю, що значить полюбити себе. Радіти кожному успіху близьких і далеких людей, тих що пішли, тих які забули. Радіти тому, що вони живуть, творять, дихають, досягають, домагаються. Тому що від їх успіху ані трохи не зменшується цей вогонь всередині мене. Я не стаю менш прекрасною. Я не стаю менш коханою і захищеною. Тому, що я така глибока, що здатна вмістити в себе і їх успіх. Я здатна бути частиною їх радості. Я здатна розуміти кожною своєю часточкою душі, що їх успіх – це успіх і радість всього світу, а значить, як і весь цей світ, їх успіх – частина і мене теж.

Я знаю, що значить полюбити себе. Більше не скаржитися на життєві труднощі. Полюбити навіть ці труднощі. З посмішкою і почуттям гумору зустрічати кожну перешкоду, розуміючи, за всім цим стоїть зростаюча сила і терпіння. Любити країну, місто, вулицю, де живу. Любити вид з вікна, любити перехожих. Нехай навіть таких, пригнічених. Адже вони так само, як і я, коли-небудь обов’язково дізнаються, що означає любити себе.

Автор: Гінтаре Йотейкайте.

Фото ілюстративне.