fbpx

Я живу неправильне життя. За останні кілька років було кілька невдалих спроб познайомитись із хлопцями. Усі мої побачення закінчувалися невдало.

Я живу неправильне життя. За останні кілька років було кілька невдалих спроб познайомитись із хлопцями. Усі мої побачення закінчувалися невдало. Я не хочу писати якісь дурниці або наводити приклади невдалих знайомств. Ми були дуже різні. Я розуміла, що в нас нічого не вийде. Та й хлопці це, як на мене, теж розуміли.

Зараз все моє життя звелося до походів на роботу та вечірнього перегляду телевізора. Навіть не хочу ходити в кафе з подругами. На всі запрошення друзів відмовляю, і кажу що дуже зайнята ввечері.

Раніше я намагалася себе кудись витягувати: спортзал, кінотеатри, театри, виставки. Нині вже нічого не хочеться. Моє життя перетворилося на рутину, що мене дуже лякає. Але ще більший страх відчуваю, що щось несподівано порушить мою рутину. Звикла жити день сурка.

Постійна тривога та страх нереалізованого життя. Подруга порадила встановити програму для знайомства.

Встановила, витратила один вечір на те, щоб скидати привабливих чоловіків в один бік, а всіх у інший. Якось це було неправильно. Видалила цю програму.

Не розумію, що зі мною не так… У мене виникає відчуття, що я живу чуже життя. Є відчуття, що наступного разу я почну жити нормально, можливо. Але шкода, що іншого шансу не маю, а цей закінчується. Що порадите робити? Може поїхати кудись?

You cannot copy content of this page