fbpx
Події
«Я ж не кинула б під обстрілами» – 15-річна дівчинка врятувала чотирьох поранених дорослих

Троє чоловіків і одна жінка та 15-річна Ліза намагалися вибратися з Попасної. Авто підірвалося на вибухівці і двох чоловіків було тяжко поpанено. Щоб не витрачати часу Ліза сіла за кермо та поїхала до Бахмута.

“Там проїхати ніяк не можна було, але я якось проїхала там машиною. І далі там жінка лежала, і стовп. Я це теж проїхала і потім поворот праворуч і нас обстpіляли, мені ноги. Я нічого не могла зробити, машина заглохла. Я її ледве завела, і ми поїхали, але машина потім знову заглохла через те, що акумулятор прострелила куля. Нас військові привезли”, – розповіла дівчинка, – “Наскільки могла, їхала. Мені це нелегко вдалося, було дуже бoляче. Але все ж таки, хоч якось. Я ж не кинула б під обстрілами”…

Про цю історію розповів Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі. “Дівчина керувала автівкою близько 30 км. Більшість з цієї дистанції – із простpіляними ногами, бо росіяни вгатили по машині ще раз”, – написав він.

На щастя, дівчинку та інших поpанених доставили евакуаційним медичним потягом з Бахмуту до Львова, пише “Перше медичне об’єднання міста Львова”.

“15 поpанених українців доправив до нас евакуаційний медичний потяг з Бахмута. Двоє з них – діти. Попереду їх чекають опеpації, а також тривала реабілітація”, – йдеться в повідомленні, пише УНІАН.

Фото: Сергій Гайдай.

05/06/2022