fbpx
Дозвілля
Я вже страшенно втомився від ревнощів

Моя жінка Оля дуже ревнива. Щоразу тихцем, коли я вечеряю чи миюся під душем, вона зазирає в мій телефон. Щоб дізнатись, чи мені не дзвонили якісь жінки. Я про це знаю і спеціально залишаю телефон на видному місці, інакше вона перериє всі мої речі. І переконувати її, що все це безглуздо, – марна річ.

Кілька разів моя Оля вже навіть дзвонила кільком, які просто були нашими замовниками на роботі. Наговорила їм купу всіляких нісенітниць: чого чіпляється до одруженого чоловіка, коли останній раз зі мною зустрічалася? Мені було так соромно за її поведінку!

Тому до звичної роботи у мене додається ще одна – стирати всі дзвінки з жіночими голосами. Мій шеф каже, що він мені навіть заздрить, он як мене дружина кохає, як переживає! Йому б таку! А я вже просто божеволію від цих ревнощів. Посміхнувся продавщиці, пропустив жінку перед собою в автобусі, пішов до стоматолога, а виявилося, що лікар – жінка. І ось вже тобі великий вечірній скандал! Безліч приводів знайдеться, щоб влаштовувати сцени.

В мене дуже багато роботи, я працюю з мобільним зв’язком. В голові має триматися купа інформації. Багато маю виїздів на місця. Але останнім часом я пропускаю багато важливих фактів. Починають зриватися важливі замовлення. А буває, що я сам вибухаю, коли розмовляю з клієнтами. І розумію, що сьогодні-завтра можу розпрощатися з цією роботою. Навіть не знаю, як знайду іншу. Адже тут я почуваю себе впевнено, маю багато знань у цій справі, стажувався у кількох країнах. І що, тепер іти працювати вантажником через безглузді ревнощі?

Я навіть запропонував Олі працювати разом. А вона зразу поцікавилася: ким? Я сказав, що спочатку простим спеціалістом, але вона дуже швидко навчиться, та і я допоможу, тому вже за рік може зробити кар’єру. Дружина дуже розсердилася: «То ти великий начальник, а я піду простою робітницею. Може, ще б прибиральницею мені запропонував стати у вашій славній фірмі?». Ну, і що тут скажеш? Який я начальник, коли мушу бігати весь день, особисто з кожним клієнтом поговорити, переконувати, пояснювати?

Насправді я все ще дуже люблю дружину. Готовий працювати 12 годин на добу, щоб у нас було все. А коли приїжджає теща, взагалі стає нестерпно. «Він у тебе дуже гарний, говіркий, до такого жінки липнуть, та ще й роботу має панську», – отак накручує мою Олю теща. А все тому, що мій тесть був страшенним гультяєм. То тепер їй вважається, що всі чоловіки такі самі.

Я розумію, моя Оля в цьому середовищі росла, тому склала собі таке уявлення про життя. Я навіть намагався з нею про це поговорити, але де там! Або вона цього насправді не усвідомлює, або їй просто соромно в цьому зізнатися. Але я вже так страшенно втомився від всього цього, що деколи починає закрадатися нова думка: «А може кинути це все? Розлучитися?». Але вже за кілька хвилин я кажу собі, що все це дурниці. Проте мені тривожно, що такі думки навідуються до мене все частіше.

Володимир, Ужгород

Читайте також: “Діти Божі, мать в інфаркті”: історія Карпи про змішану українську мову розсмішила мережу

Джерело.