fbpx

“Я вивчив українську з поваги до України”,- в’єтнамець Чан Куок Кхань враженим суддям на шоу “Голос країни” (відео)

Студент хімічного факультету університету “Львівська політехніка”, 24-річний в’єтнамець Чан Куок Кхань, за вісім місяців вивчив українську мову.

З українською піснею “Скрипка грає” він прийшов на популярне пісенне шоу “Голос країни”. На жаль, жоден із чотирьох суддів так і не повернувся до виконавця. Судді, які між собою на українському шоу спілкуються переважно російською, були здивовані, що хлопець, який народився і виріс у В’єтнамі, так бездоганно володіє українською.

Співачка Тіна Кароль, кокетуючи, припустила, що за вісім місяців вивчити українську можна тільки заради коханої дівчини. Не вгадала. У хлопця була інша мотивація: “Це повага до України”…

Чан Куок Кхань народився у В’єтнамі, поблизу Хошіміна. У шестирічному віці разом із ровесниками пішов до першого класу і вчився у школі 12 років. Окрім в’єтнамської, з третього класу вивчав англійську.

Ніколи не займався професійно музикою і вокалом. Після закінчення школи став студентом університету у В’єтнамі, але там провчився лише рік. І вирішив продовжити навчання в Україні…

Читайте також: “Идите в ж*пу со своей защитой!” Крик душі російськомовної киянки вразив мережу

https://www.youtube.com/watch?v=iLPK_5go8Xw

Джерело.

You cannot copy content of this page