fbpx
Події
Я вивчила багато уроків в своєму житті, деякі були легкими, а деякі, навпаки, важкими. Ось про останній і піде мова. Одна жінка намагалася забрати мого чоловіка, і сьогодні я хотіла б сказати їй, чому саме я навчилася

По-перше, тобі нема про що турбуватися, я не збираюся тобі мстити. Повір мені, твоя особистість, твоє ім’я нічого не означає для мене чи для того, що я намагаюся сказати. Єдине, що має значення, – це твоє існування в життя мого чоловіка і в моєму.

Я не серджуся на тебе, я навіть не ненавиджу тебе. Я не збираюся руйнувати твоє життя. Якби я знала тебе до цього, я б попередила. Але правда в тому, що я тебе навіть не знаю, ніколи не зустрічала і не чула твого голосу. Я не знаю, чи була ти коли-небудь закохана, заміжня чи розлучена. Я думаю що ні.

Завдяки тобі я знову побачила свого чоловіка. Так, я втратила фокус, провівши разом стільки років. Тепер я знову побачила смішну, чарівну й харизматичну людину, в яку колись закохалася. Але ж я забула про це, поки не подивилася на нього твоїми очима.

Завдяки тобі і твоєму інтересу до нього, я змогла згадати хлопця, яким він був. Через тебе я зрозуміла, що пам’ятаю все про нього, і абсолютно нічого про чоловіка, яким він став. Через тебе я зрозуміла, що хочу знати все, що ти знаєш про нього, і навіть більше.

Через тебе я зрозуміла, що дівчина, в яку він закохався, стала жінкою, яку він більше не знав. Через тебе я зрозуміла, що образ мого “ідеального” життя, який я так довго тримала в голові, був ілюзією. Через тебе мені довелося зіткнутися з реальністю.

Через тебе моє життя змінилося назавжди.

Не тому, що ти вважала себе досить розумною, щоб забрати чоловіка з його сім’ї і дому, а тому, що ти змусила мене зрозуміти, що я не хочу, щоб він йшов. Є одна річ, яку така жінка, як ти, не розуміє: любов – це не те, наскільки ти красива і молода, це набагато більше. До того, як з’явилася ти, я перестала намагатися і докладати зусилля. Але через тебе я більше ніколи не зроблю цю помилку. Це все через тебе.

Але життя, яке ми розділили, і сім’я, яку ми створили, не через тебе.

Бачиш, саме завдяки тобі я знову стала щасливою заміжньою жінкою. Вважаю, ти зробила те, що зробила, чекаючи зовсім іншого результату, але не подяки. Однак я дякую тобі за те, що ти дала мені зрозуміти, як сильно я люблю свого чоловіка.

Ні мій чоловік, ні я, ні наш шлюб не ідеальні. У якийсь момент ми перестали триматися один за одного і заблукали. Тепер ти для нас не більше, ніж той, хто звів нас разом. І моя вдячність до тебе нескінченна, і моя порада щира.

Наступного разу направ свої зусилля на самотнього чоловіка, який закохається в тебе через те, хто ти є, а не тому, що він слабкий і вразливий. Основа стосунків, побудованих на невірності, завжди буде слабкою. І коли прийде час, ніколи, ніколи не спускай очей з свого чоловіка.

Фото ілюстративне.