fbpx
Дозвілля
Я вимушений поїхати: Діля назавжди покидає Україну

Український музикант Едуард Приступа, відомий за псевдонімом Діля, назавжди переїжджає з України до Франції. В Парижі на музиканта очікують його рідні.

Про це сам музикант повідомив на своїй сторінці в Instagram. На початку лютого 2016 року в Ділі діагностували paк і йому була потрібна термінова опepaція. Менш, ніж за тиждень небайдужі українці допомогли йому зібрати гроші на опepaцію. Музиканта проопepували в Ізраїлі. І вже весною Діля поборов paк. Згодом він одружився з коханою Яною Петлованою, а вже на початку весни 2018 року планує назавжди змінити місце проживання.

Діля оголосив про своє рішення у досить жартівливій формі – він вирішив віддати безкоштовно свої домашні капці, адже в Парижі на нього очікують кращі.

“Я вимушений поїхати назавжди до рідних у Францію. В грошах потреби немає, тим більш у Парижі на мене чекають інші капці, D&G! А ці – причудові, елітні, неймовірно зручні, майже нові, повністю резинові віддам просто так у хороші руки”, – повідомив він.

Читайте також: У мене були стосунки із Тіною Кароль: на “Голосі” виступив екс-бойфренд зіркового тренера(відео)

Також музикант зауважив, що кожного учасника, який виявить бажання забрати капці, – очікує подарунок.

“Також для кожного учасника чекає подарунок, завдяки якому я заробив на ці капці! Успіху! Капці віддам на початку березня”, – додав він.

Після перемоги над paком Діля записав кліп на пісню “Щасливий”. Зйомки проходили на пляжі у Франції. Також у музиканта є композиція “Paris”, яку він виконує бездоганною французькою.

ВІДДАМ ЗАДАРМА! Капці домашні, 2015 року, раритет! Я вимушений поїхати назавжди до рідних у Францію. В грошах потреби немає, тим більш у Парижі на мене чекають інші капці, D&G! А ці – причудові, елітні, неймовірно зручні, майже нові, повністю резинові віддам просто так у хороші руки. Тільки не треба мені писати, що я дурак, ми всі не від світу цього. І не пишіть «виберіть мене», я сам буду вирішувати, хто більше вартий цих елітних капців. БАЖАЄШ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? Тисни лайк-вподобайк! За найкращий комент окрема нагорода! Також для кожного учасника чекає подарунок, завдяки якому я заробив на ці капці! Успіху! Капці віддам на початку березня. Про Париж тут 👉: https://youtu.be/0kHRrOHIdtM

Публикация от Dilja (@eduardprystupa)