fbpx

Я втратив кохану дівчину і зараз вона виходить заміж за іншого чоловіка. Мені дуже шкода і боляче. І все через мою зраду.

Я втратив кохану дівчину і зараз вона виходить заміж за іншого чоловіка. Мені дуже шкода і боляче. І все через мою зраду.

Ми з Оленою зустрічались 2 роки, і все було наче в казці. Довгі прогулянки, сніданки, спільний відпочинок та плани на майбутнє. Ми хотіли купити будинок за Києвом, завести 2 діток і жити разом до старості. На жаль, цим планам не судилось здійснитись, і все через мою зраду.

Одного вечора, я йшовши додому зустрів свою колишню дружину, ми розговорились та домовились побачитись наступного дня.

Я не бачив у цій зустрічі нічого погано, ми були одружені близько року і нам є що згадати. Звичайно почуттів до колишньої дружини у мене немає, але ми були деякий час щасливі разом тому ностальгія прокинулась у мені.

Ми попили кави з колишньою дружиною та вона запросила мене до нашого колись спільного помешкання подивтись на новий ремонт який вона зробила. Я сам не знаю як це сталось, але я зрадив Олені.

Після цього я не бачився із своєю колишньою дружиною, мені було дуже стидно перед Оленою і я їй зізнався.

Звичайно вона пішла від мене, і сказала що не хоче мене знати. Наше розставання було дуже болісним для нас обох, а особливо для Олени.

Рік я намагався її забути, дзвонив і писав. Хотів зробити все аби вона мене пробачила та повернулась до мене, але все марно.

Потім я дізнався що в неї стосунки з іншим чоловіком за якого вона скоро виходить заміж. А я розумію, що кращої жінки я не знайду.

Але все ж таки хочу ще раз вибачитись перед Оленою, хоча розумію що вона вже майже одружена жінка. Чи варто це робити?

You cannot copy content of this page