fbpx
Події
“Я вас годую” – цей вислів Рита чула від чоловіка кожен день. Синові Іванкові був лише рік і вона перебувала у відпустці. Незважаючи на те, що Рита щомісяця отримувала виплати на дитину, Максим все одно вважав, що вся сім’я сидить на його горбі

Якщо Рита просила Максима посидіти ввечері з Іванком, поки вона буде забиратися, прати чи готувати, то завжди отримувала відповідь: “Я цілий день на роботі, а ти що вдома робила, поки Івасик спав? Я вас годую, а ще повинен вечорами з дитиною няньчитися ?! “.

На всі її спроби пояснити йому, що вона теж отримує гроші і також витрачає їх на сім’ю, Максим ще більше розпалювався і доводив, що він їх годує, а її гроші – це крапля в морі. Сперечатися з ним було марно, він насолоджувався своїм становищем “годувальника” і навмисне применшував заслуги Рити. Рита намагалася записувати всі доходи і витрати, щоб щось йому довести, але це було все одно, що зі стіною говорити.

Жили вони зі свекрухою, а та часто ставала на бік Максима і радила Риті побільше мовчати, щоб непорозумінь в сім’ї не було. Йти Риті було нікуди і чоловік зі своєю матір’ю це знали. Рита і сама не любила здіймати бурю в сім’ї, тому взагалі перестала сперечатися з чоловіком і щось йому доводити.

Вона, по “мудрому” за порадою свекрухи, мовчки зносила зауваження, ось тільки для себе Рита вже все вирішила: залишок життя вона доживати з ним не буде

. Раз вже чоловік їх годує, то і далі хай годує. А “дитячі” гроші стала відкладати. І справи всі навчилася робити тоді, коли Іванко вдень ​​спав. Та так все злагоджено робила, що у неї навіть з’явився вільний час.

Тоді і прийшла їй думка підробляти вдома. Спочатку гроші були зовсім невеликі, потім стало побільше. Вона їх також стала відкладати. Так і жили вони – Максим докоряв їжею, а Рита збирала гроші. Вона не стала говорити чоловікові, що почала підробляти. Він спочатку їй говорив, що ця ідея провальна і у неї нічого не вийде, тому що “голови на плечах немає”. Свекруха її теж висміяла, сказала, що насамперед треба займатися родиною, а не всякою нісенітницею голову забивати. Рита не піднімала більше цю тему, але спробувати все ж вирішила. І тепер вона рада, що не послухала їх.

Рита пішла від Максима, коли Іванкові було 2 роки. Вона поїхала в інший кінець міста і орендувала невелику квартиру. Незважаючи на те, що вона вийшла на роботу і отримує непогану зарплату, підробіток вона не кинула. Для неї підробіток – це кроки до мрії. А мріє вона про свою квартиру, про море, про спокійне життя. І вона знає, що все у неї вийде, адже перша мрія вже виконана – вона зробила крок в нове життя, де її ніхто не не докоряє шматком хліба.

Фото ілюстративне.