fbpx
Дозвілля
Я, що називається, вдало вийшла заміж. Мій чоловік дуже заможний мужчина. З огляду на те, що виросла я в простій родині, то це заміжжя стало для мене порятунком. Але нещодано сталось те, що перевернуло мій світ з ніг на голову і тепер розгублена і не знаю, як правильно вчинити

До деякого часу я вважала себе дуже щасливою жінкою. Я, що називається, вдало вийшла заміж. Мій чоловік дуже заможний мужчина. З огляду на те, що виросла я в простій родині, то це заміжжя стало для мене порятунком. Чоловік дуже мене любить і оберігає від будь-яких негараздів.

Чоловік із задоволенням допомагає і моїм батькам. Вони уже літні і не здорові люди. Але постійні поїздки в профілакторії до моря роблять свою справу. Вони не молодіють, але здоров’я поліпшується з кожним разом.

Я ж змогла закінчити престижний університет і отримати хорошу спеціальність. Чоловік влаштував мене на цікаву роботу, та ще й зарплата пристойна. Загалом, він витягнув мене з убогості, дав мені путівку в забезпечене життя, та ще й любить безмірно. Чого ще може бажати жінка?

Так я жила. Але в один прекрасний ранок весь мій чудовий світ перевернувся і став з ніг на голову. Я думала, що полюбила чоловіка за його ставлення до мене, до моєї сім’ї. Але, як виявилося, це була не любов, а проста подяка забезпеченої жінки.

Того ранку я познайомилася з ним. Його очі, наповнені бездонною синявою моря, просто поглинули мене. Всю без залишку. Він підняв документи, що випали у мене з рук і простягнув їх мені. Ми познайомилися і стали спілкуватися щоденно.

Думка про майбутню зустріч окрилює мене. Усередині все так підіймається, що перехоплює подих. А як тільки його побачу – починається стан ейфорії. Це коли тобі все одно, що навколо відбувається і що скажуть. У такі моменти хочеться голосити про своє почуття, щоб всі дізналися, як можна любити.

Коханий, в свою чергу, теж дуже ніжно ставиться до мене. Це просто не передати словами. Хто був колись закоханий чи любить, той прекрасно мене зрозуміє.

Але совість не дає мені спокою. Я, не припиняю, думати про чоловіка. Він не заслуговує такого ставлення. Цей прекрасний чоловік заслуговує чистої любові і люблячої жінки. А я не можу йому цього дати. Я не можу припинити думати про нього, про моє синьооке, кохання.

Не хочу здатися корисливою, але відмовитися так просто від звичного життя теж не можу. Я цим розлученням перекреслю не тільки своє став життя, але і батьків. Вони дуже вдячні чоловіку за мене, але і за себе теж. І як ось так взяти і все змінити? Мій вчинок ніхто і ніколи не зрозуміє.

Так, я знайду щастя натомість. Але чи можна ставати щасливою ціною кількох доль.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.