fbpx

Я рада, що вони не разом – дочка Сніжани Єгоровоїї розкрила правду про конфлікт із Мухарським

Старша дочка Сніжани Єгорової від першого шлюбу з режисером Семеном Горовим Стася Ровінська (Анастасія Єгорова) прокоментувала гучний скaндал матері з другим екс-чоловіком Антіном Мухарським.

За її словами, Мухарський робить шкоду нишком, тому більшість українців були впевнені, що в конфлікті винна саме Єгорова. Дівчина стверджує, що мати робила все можливе, щоб Антін міг бачитися з дітьми, пише obozrevatel.com.

“Моя мама реально зробила все, щоб він спілкувався з дітьми, приїжджав. Навіть суди, які тривають досі, спровоковані Антіном. Він з нею судиться, щоб скасувати алiменти, а не вона з ним”, – говорить Ровінська.

“Я дійсно не люблю про це говорити і не хочу оцінювати чиїсь вчинки, особливо, двох дорослих людей. Безумовно, на мене вплинуло розлучення мами з Антоном. Тим паче суд за дітей між ними триває дотепер, хоча ніби й наближається до логічного завершення. Це ж діти, вони мої брати і сестри, і дійсно страждають від цього. Я не знаю, чому це так скандально вийшло. Коли це все почалося, я казала мамі, що не треба нічого писати у пресу, але зараз розумію – вона права. Є багато жінок, які дійсно в таких ситуаціях мовчать. Мовчать, сидять і нічого не роблять, мовляв “буду гордою”. Потім вони нічого не досягають, чоловіки їх використовують, маніпулюють ними: не дам тобі поїздку за кордон з дітьми, не дам тобі гроші, якщо ти чогось не зробиш у відповідь. У результаті – діти нічого не отримують, не можуть навчатися і кудись виїхати.

Читайте також: Після ефіру з екс-чоловіком телеведуча Сніжана Єгорова звільнилась з каналу “Прямий”

У цьому плані вона (Сніжана Єгорова – Ред.) дійсно молодець. Їй було все одно, що будуть думати навколо, головне те, що буде з дітьми. І нещодавно вона домоглась того, що всі суди завершаться і договір між батьками буде дійсний. На мене особисто це теж вплинуло: я не спілкувалася з Антоном про це, і не спілкуюсь зараз. Був лише один момент, коли він написав взагалі дуже брехливий пост, який мене надзвичайно зачепив. Я йому написала смс, на яку він мені відповів: “Ето вoйна, дєтка”. Ну і мені все одразу стало зрозуміло про цю людину”- зазначила Стася.

Стася додала, що її колишній вітчим взагалі не дає грошей на дітей.

“Він для мене не чоловік. Я рада що вони не разом, мені шкода моїх братів і сестер, тому що вони люблять тата, сумують за ним. Мій 11-річний брат вже все розуміє. Антін якось із ним поспілкувався, і був дуже здивований, що у нього вже такий дорослий син”.

You cannot copy content of this page