fbpx

“Я пишу цей пост – і плaчу!”: Ольга Фреймут заявила про пoбuття її маленького сина

Стрaшнa ситуація сталася в родині української телеведучої Ольги Фреймут. Няня маленького сина Ольги Валерія вдaрилa малюка.

Про це Ольга написала великий пост на своїй сторінці в Instagram і попередила всіх про те, що нікому вірити не можна, пише “segodnya“.

“Навіть не віриться – як у мене, такої прискіпливої і помішаної на дітях , таке могло статися? Я – журналіст , людей відчуваю , розбираюся в них, вмію з ними розмовляти . Як я не бачила?

Втім, я відчувала. Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі – раптом починає гірко -гірко плaкaти. Це не зубки – у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє – сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися , втікати від няні . Навіть , коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плaкaти:

“Мама тут! Мама тут !” Валерій постійно казав , що вкусить Марію (так звати його няню), плaкaв і біг до нас з Володею, бабусь, до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри , навіть до домашньої робітниці . У нас вдома камери. І я дізналася причину такої поведінки сина.

Мені стало відомо, що няня вдaрилa мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому “, – написала Ольга.

Також ведуча зазначила, що судячи з пояснень няні, вона так вчинила через те, що малюк вкуcив її і це була “здача”. “Валерій розплаканий перепитав: “Здача? “. За що? Чому? Як?”, – продовжила Ольга.

Ольга пояснила, що няня отримувала пристойну зарплату, користувалася послугами її водія, а також жила в комфортабельній квартирі, знятій спеціально для неї.

“Я пишу цей пост – і плaчу! Дорогі батьки, будьте поруч з дитиною , прислухайтеся, придивляйтеся, слухайте серце. Нікому чужому вірити не можна. І ще, якщо до вас на роботу проситиметься няня Марія Сенатор з Луцька , згадайте мою історію”, – сказала Ольга.

Навіть не віриться – як у мене, такої прискіпливої і помішаної на дітях , таке могло статися? Я – журналіст , людей відчуваю , розбираюся в них, вмію з ними розмовляти . Як я не бачила? Втім, я відчувала. Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі – раптом починає гірко -гірко плакати. Це не зубки – у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє – сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися , втікати від няні . Навіть , коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плакати: “Мама тут! Мама тут !” Валерій постійно казав , що вкусить Марію ( так звати його няню), плакав і біг до нас з Володею, бабусь , до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри , навіть до домашньої робітниці . У нас вдома камери. І я дізналася причину такої поведінки сина. Мені стало відомо, що няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому . При цьому сказала , що це – здача, бо дитина її вкусила . Валерій розплаканий перепитав: “Здача?” . За що ? Чому? Як ? Ця жінка отримувала щедру зарплату – два дні її роботи – стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць . Я робила подарунки її дочці. Турбувалася , смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала , що готова : “мені руки підстелити “. Я пишу цей пост – і плачу ! Дорогі батьки, будьте поруч з дитиною , прислухайтеся , придивляйтеся, слухайте серце. Нікому чужому вірити не можна. І ще, якщо до вас на роботу проситиметься няня Марія Сенатор з Луцька , згадайте мою історію.

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

You cannot copy content of this page