fbpx

“Я просто плaчу”: Руслана щемливо відреагувала на cмeрть молодого українського хореографа Миколи Бойченка

Українська співачка Руслана, яка мала дружні стосунки з покiйним українським хореографом Миколою Бойченком, написала зворушливий допис, в якому згадала спільні моменти роботи і дружби.

Про це українська артистка написала на своїй Facebook-сторінці.

“Я просто плaчу… Пішов з життя надзвичайно талановитий хореограф і мій друг Микола Бойченко, з яким я працювала весь 2013 рік у проекті “Битва Хорів” (де перемогу здобув Львівський Хор, тренером якого я була).

Коля навчив мене відчувати пластику і тiло зовсім по-новому, не так як ми це робили в “Диких Танцях”. Зі знайомства та співпраці з ним в мене почалась моя власна еволюція та пошук своєї оригінальної пластики, яку я зараз розвиваю вже протягом трьох років.., – йдеться в дописі Руслани.

Співачка додала, що тепер лише мріятиме про їхні творчі плани та грандіозні проекти.

“Коля! Я не вірю, що ти такий молодий пішов… Це жaхливо… Тебе вже не вистачає і завжди не вистачатиме віднині… Твоя неймовірна усмішка буде зі мною завжди. Ми не встигли зробити те, що запланували, і тепер я буду лише мріяти про наші творчі розмови та пошуки, експерименти та фантазії на тему абсолютно революційної екзотичної української пластики і руху. Як же це несправедливо…”, – підсумувала згорьована виконавиця.

Джерело.

You cannot copy content of this page