fbpx

Я прекрасно розуміла, до чого йде справа, але ніяк не могла на це вплинути. Апогеєм була наступна ситуація. Мій чоловік поїхав на «риболовлю з другом, а Оля «з сестрою на дачу до знайомих». Як вам?

Ми з чоловіком відгуляли весілля три роки тому. У нас є хороші друзі – пара Оля і Ігор. В ті часи, коли ми тільки одружилися, Ольга повідомила нам, що при надії.

Ми почали досить рідко зустрічатися, бо маленька дитина забирає багато сили і часу. Але потім настала весна і Оля почала багато гуляти з коляскою, іноді заходила до нас. Я помітила, що чоловік проявляє до них підвищений інтерес і навіть більше, часто проводить з ними час.

Зазначу, що Ігор багато працює, вдома з’являється тільки ввечері і завжди втомлений. А мій чоловік працює за складним розкладом, вдень ​​він часто вільний.

Так і почалося вічне – Оля попросила допомогти, Оля то, Оля це…

Коли я пішла разом з ним, то мені було дуже некомфортно. Мені ясно дали зрозуміти, що я там не потрібна. Але навіть коли я затіяла вияснення стосунків на цьому ґрунті, чоловік почав обурюватися. Він сказав мені, що Оля з Ігорем наші друзі і їм потрібно допомагати. Каже, складно з дитиною, коли чоловік постійно на роботі.

Я спочувалася останньою пришелепуватою. Я прекрасно розуміла, до чого йде справа, але ніяк не могла на це вплинути. Апогеєм була наступна ситуація. Мій чоловік поїхав на «риболовлю з другом, а Оля «з сестрою на дачу до знайомих». Як вам?

Ігор потім розповів мені, що бачив, як вони стояли на зупинці з сумками і дитиною. Він тоді їхав до клієнтів на авторинок. Поки він розвертався, щоб під’їхати і все вияснити, мій чоловік з Олею вже поїхали.

Ігор людина серйозна і принципова, після такої витівки з боку дружини від твердо вирішив подавати на розлучення. Він більше не має наміру забезпечувати дружину і сина, які розважаються і проводять час з іншим чоловіком.

Я ж сама поки не знайшла вихід із ситуації. Найбільше мене засмучує те, що материнство мені не світить і не можу подарувати нам з чоловіком ані сина, ані доньку. Думаю, якщо б я була при надії, мій чоловік відразу б повернувся в сім’ю і приділяв увагу тільки мені.

Але у мене не вийде, і чоловік швидше за все піде до Олі, буде будувати сім’ю з нею. Але я люблю його ревную і не уявляю свого подальшого життя без нього.

Підкажіть, дайте пораду, як би ви вчинили на моєму місці?

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page