fbpx
Дозвілля
 “‎‎Я, “Побєда” і Берлін”: в мережі з’явився офіційний трейлер фільму про Кузьму Скрябіна (відео)

Прем’єрний показ фільму запланований на 24 березня 2022 року.

Над створенням стрічки працювали Міністерство культури та інформаційної політики, Державне агентство України з питань кіно, кінокомпанія Star Media,  та компанія Golden Tile.

Головні ролі у фільмі зіграли українські актори. Головну роль Кузьми зіграв Іван Бліндар – актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка. Його кохану Барбару втілила на екрані акторка та співачка Марія Стопник, актор Володимир Гева зіграв роль друга Кузьми – Барда.

У кінострічці звучатимуть кавери легендарних пісень Скрябіна, які виконали відомі українські артисти. Вже презентовано шість саундтреків: ADAM – “Говорили та курили”, MONATIK – “Старі фотографії”, DZIDZIO – “То моє море”, гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – “Мовчати”, Alina Pash – “Чекаю ночі”, гурт АНТИТІЛА – “Чорнобиль форева”.

Події фільму розгортаються у 90-х роках XX століття та розповідають про молоді роки юного Скрябіна (Андрія Кузьменка), його пошуки себе, становлення як музиканта, дружбу, мрії, кохання.

В сюжеті фільму, звичайний хлопець із Західної України, музикант-початківець Кузьма, за декілька днів до запланованого концерту вирушає зі своїм другом до Берліна на старому авто “Побєда”. Там він хоче обміняти “Побєду” на омріяний шестисотий “Мерседес”. Кузьма обіцяє своїй коханій дівчині повернутися додому на крутому авто, а хлопцям з гурту – обов’язково встигнути на виступ. Проте, вже з перших хвилин неймовірної подорожі стає зрозуміло – усе пішло не так…