fbpx

Я побачив чоловіка в чорному одязі. Разом з Медведчуком вони піднялися по сходах. Через 10 хвилин вони повернулися і Медведчук уже був одягнений у військову форму ЗСУ, – охоронець кума путіна розповів про деталі його невдалої втечі. Відео

фсб росії намагалося нелегально переправити кума путіна до Москви. Для цього була спланована ціла спецоперація під керівництвом особисто путіна, яка провалилася.

СБУ оприлюднила свідчення особистого охоронця кума путіна Віктора Медведчука.

За словами охоронця, який представився як Андрій Валерійович Таран, фсб росії намагалася нелегально переправити кума путіна до Москви. Для цього була спланована ціла спецоперація під керівництвом особисто путіна, яка провалилася.

Охоронець розповів цікаві деталі запланованої втечі. Зокрема, Таран охороняв особисто Медведчука та дім, у якому він переховувався від домашнього арешту, де за легендою начебто жила сімейна пара з Італії.

Охоронець зазначив, що Медведчук постійно спілкувався телефоном з дружиною Оксаною Марченко. З розмови було зрозуміло, що фсб усе зроблять, що вони допоможуть втекти. І постійно планувалася втеча з цього будинку, яка мала відбутися якнайшвидше.

“Перед втечею у дім подзвонили, я побачив чоловіка в чорному одязі, а в руках у нього був жовтий пакет. Разом з Медведчуком вони піднялися по сходах.

Через 10 хвилин вони повернулися і Медведчук уже був одягнений в українську військову форму, був у балаклаві і в кепці. Коли розмовляв з дружиною Оксаною Марченко, я чув, що втечу готувало фсб.

Так як Білорусь і росія уже закриті, то швидше всього втеча мала відбутися через Придністров’я по воді. Готували втечу працівники ФСБ під керівнтицтвом путіна,” – розповів охоронець.

You cannot copy content of this page