fbpx

“Я не розумію, як можна так реагувати. Мабуть, ця російська пропаганда так само виїла і їй мозок у голові”, – Ірина Федишин про Ані Лорак

24 лютого російські військові вороже вторглися на територію України. На підтримку українців виступили чимало світових знаменитостей. Тим часом деякі українські зірки вирішили не помічати війну в Україні.

Серед ниє є й Ані Лорак. Спочатку вона опублікувала декілька дописів з закликом “ні війні”, а пізніше, коли в Росії ухвалили закон про так звані “фейки про російську армію”, уродженка України вирішила не помічати війну в Україні.

“Це просто дно. Коли гинуть тисячі людей, коли вмирають невинні діти, громадяни України, якщо Ані Лорак, вона ж громадянка України, і про це мовчати… Я не розумію, чому. Людське життя безцінне. Чим вона керується? Намагання сидіти на двох стільцях – цей варіант точно вже не пройде. Україна – вона цього не пробачить і не забуде”, – зазначила співачка на YouTube-каналі Rostyslove Production.

“Я не розумію, як можна так реагувати. Мабуть, ця російська пропаганда так само виїла і їй мозок у голові. Люди, які подорожують світом, вони бачать, що відбувається. Тому це дуже дивно. Для мене вона вже не українка”, – сказала Федишин.

Зауважимо, Ані Лорак не єдина громадянка України, яка живе в росії та мовчить про війну. Разом з нею вирішили не помічати те що відбувається в українських селах та містах Регіна Тодоренко та MARUV.

Фото Інстаграм Ірина Федишин.

You cannot copy content of this page