fbpx

“Я не буду більше спілкуватися з такими людьми”: Віталій Козловський про те, чим займається під час вiйни, та чому не розмовлятиме з деякими друзями після її завершення

 Як стало відомо, Віталій Козловський нікуди не виїжджав із Києва.

Співак залишився у своєму будинку та займається його охороною добровільно.

Про це і своє відношення до деяких знаменитостей, Віталій розповів під час недавнього інтерв’ю.

Цитуємо:

“Сьогодні має прокинутись наша свідомість, і якщо ти чоловік, ти повинен берегти наших людей, дітей.

Дуже багато людей, коли я тут чергую іноді ввечері на вході до нашої оселі, які повернулися із Західної України або звідкись із-за кордону.

Я звертаюся до чоловіків, сусідів: “Сьогодні вiйна, і якщо ви маєте відношення до нашого будинку, приходьте щовечора о 20:30 на збори. Там збираються чоловіки, ми повинні обговорити різні деталі, технічні моменти, розписуємо графік охорони нашого будинку”.

Жодна людина не прийшла, але всі здивувалися: “Козловський на охороні”.

У нас вистачає в принципі і своєї охорони. У нас і ТРО, і прибудинкова охорона. Але цього замало під час вiйни. Багато хто тут може з’являтися з небажаних гостей”.

 Віталій висловив обурення з приводу чоловіків, які втікають із країни.

За словами Віталія такі є і серед його знайомих знаменитостей:

“Дуже багато людей мене розчарували, багатьох я викреслив зі свого життя. Я нічого з цим не можу зробити. Я розумію, коли жінки виїжджають із країни, захищаючи себе та свою сім’ю. Досі не розумію чоловіків, які тікають із країни, хоча спочатку казали, що ми нікуди не поїдемо.

Одні спочатку вкладають гроші, щоб усі їх упізнавали, а потім платять великі гроші на виїзді з країни, щоб їх ніхто начебто не впізнав…

Але все одно в кулуарах про це говорять, і всі всіх знають. Я не буду більше спілкуватися з такими людьми. Не називатиму імен, тому що це їхнє сумління, їхнє життя. Всі ми не без гріха”.

Миру нам усім!

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page