fbpx

Я майже відразу звернула увагу на тендітну блондинку. Незважаючи на те, що її зовнішність була модельною, дівчина вперто піднімалася, хоч і не просто їй було. Найняти невеликого мула теж відмовлялася. Коли я спробувала підбадьорити її кількома словами, у відповідь отримала тільки кивок і загадкову відповідь: «Тільки б знову не помилитись. Цього разу я все скажу правильно.»

На момент подій у мене був трирічний досвід роботи в єгипетському готелі аніматором для дітей. Займалася з ними аеробікою в басейні, зарядкою. Мене часто просили підмінити гіда як підробіток. І хороша фізична форма забезпечувала таку можливість.

Завдання полягало не в тому, щоб розповідати в мікрофон різні легенди, а відправитися в гори вночі з групою. Туристи чекають ранку і з сумнівним задоволенням зустрічають світанок. А ще, звичайно, загадують бажання з першим променем сонця.

Я майже відразу звернула увагу на тендітну блондинку. Незважаючи на те, що її зовнішність була модельною, дівчина вперто піднімалася, хоч і не просто їй було. Найняти невеликого мула теж відмовлялася. Коли я спробувала підбадьорити її кількома словами, у відповідь отримала тільки кивок і загадкову відповідь: «Тільки б знову не помилитись».

Наступний діалог відбувся вже після спуску, під час зупинки під горою в одному з селищ. Прокидаючись з чашкою кави, яка була просто незамінною після безсонної ночі, блондинка Наташа розповіла мені свою захоплюючу історію.

Виявилося, вона була там вже не перший раз. Вперше Наташа приїжджала, щоб загадати бажання – принца на білому коні. Але дух гори, мабуть, прийняв слова всерйоз. Наталин наречений був був забезпеченим, але мав схильність до досить таки відомого напою з такою ж назвою.

У другу спробу дівчина загадала, щоб обранець любив дітей. Так, по суті, і вийшло. Та тільки чоловік виявився багатодітним батьком і був одружений.

Тепер Наташа прилетіла до Єгипту вже втретє. Спеціально вирушила туди на кілька днів, щоб знову піднятися на вершину. І цей шанс пропустити не мала наміру.

Під час нашої розмови я відзначила про себе, що до нас став прислухатися хлопчина, що сидів неподалік. Вдає, ніби котів розглядає, а сам все ближче до нас рухається і коситься на Наташу. Оцінює. Потім він все ж таки зважився і тремтячим від хвилювання голосом запитав:

— А якби у того дядька не було дружини, тільки дитина, він би вам підійшов?

Наташа витала десь в своїх думках, так що майже несвідомо кивнула. Хлопець зник на кілька хвилин, а потім з’явився з чоловіком. Той був представлений як «дядько Льоша».

Льоша виявився нічого таким: атлетична статура, але видно, що це від роботи, блакитні очі, хороші манери. Відразу став вибачатися за поведінку свого племінника. Виявилося, що хлопчина дуже хоче засватати дядька. Так буде прискорений процес усиновлення. Брат Льоші разом з дружиною пішли у засвіти а малий тепер під його опікою.

Олексій – неодружений чоловік, так що опіка постійно гальмує процес усиновлення, хоча він і є родичем хлопчика. І, як власник невеликої ферми, цілком зміг би забезпечити племінника всім необхідним і виховати.

Тоді я не могла собі уявити, що через рік відбудеться наша нова зустріч на тому ж місці. Просто дежавю якесь. Хоча, ні, дещо змінилося – Наталя тепер засмагла і при надії.

Тепер піднімалися на гору не для загадування бажання, а з вдячністю. Тому що все вже виповнилося – і принц на білому коні, і повноцінна сім’я, і ​​справжня любов. А в цілому – людське щастя. Одне на трьох.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page