fbpx
Події
Я хочу жити: британський пропагандист злякався тролінгу “миротворця” про “телефон Філіпс Х200”

Британського пропагандиста, що працює на російсько-терористичні війська в окупованому Донбасі, Грема Філліпса насторожило оголошення на сайті Центру дослідження ознак злочинів проти нацбезпеки України “Миротворець”.

У коментарях російському виданню Life, він заявив, що хоче жити.

“Як і будь-яка людина, я хочу залишитися в живих. Але, поки я живий, я повинен продовжувати працювати. Я не знаю, коли загину – завтра або через місяць. Але, якщо хтось дійсно хоче мене прибрати, хай приїжджає та спробує, ніж складати такі оголошення”, – додав Філліпс.

Приводом для подібних побоювань пропагандиста став пост на “миротворців”, про “телефоні Філіпс”.

“Центр “Миротворець” готовий заплатити за телефон “Філіпс Х200″ суму розміром $2000. А за модель Х300 (у розібраному стані) – $1000. Підробок не пропонувати. Цікавить тільки русифікований оригінал британської збірки”, – йдеться в оголошенні.

Читайте також: З’явилось шокуюче відео, як кремлівський журналіст провокував Жемчугова

Російські ЗМІ переполошилися та назвали цей тролінг – “замовленням на вбивство”.

“Очевидно, що в оголошенні закодоване те, що за вбитого (“двохсотими” на військовому жаргоні називають убитих або померлих людей) журналіста пропонується нагорода розміром двох тисяч доларів США, за пораненого (“трьохсотого”) – тисяча”, – розшифрували пост “миротворця” росіяни.

Джерело.