fbpx
Без рубрики
Радник Саакашвілі розповів про свою орієнтацію

Посадовець навіть розповів про стосунки із жінками після розлучення із дружиною. Радник очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі Олександр Боровик спростував інформацію про свою нетрадиційну орієнтацію.

Про це він написав у Facebook. Він зазначив, що поширення такої інформації – це застаріла технологія. “Я не перший політик якого “звинувачують” у любові до чоловіків. Як правило це робиться з метою дискредитації. В суспільстві, де розвинуте упередження – ця технологія, на жаль, часто ефективна. Її часто застосовували в радянському суспільстві і пост-радянському просторі – КДБ так дискредитувало дисидентів”, – написав він. При цьому, Боровик спростував всі чутки щодо своєї орієнтації та запевнив, що ніколи не мав стосунків із чоловіком. “Що стосується мене, у мене ніколи не було стосунків з чоловіками.

Мені подобаються виключно жінки. У деяких я закохувався. В юності це відбувалося дуже часто. Це завжди були виключно красиві, чарівні, освічені і цікаві жінки. Я раніше був одружений – зараз моя колишня дружина працює професором американського університету. Ми розлучилися в 2003 році. З того часу у мене було кілька стосунків з жінками”, – зазначив Боровик.

Нагадаємо, радник голови Одеської обласної держадміністрації Міхеіла Саакашвілі Олександр Боровик влаштувався на роботу в американський стартап Bio-Signal Group Corp, що розташований у Нью-Йорку.

Читайте тут: СААКАШВІЛІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ У ГРУЗІЮ


Джерело.