fbpx
Дозвілля
Я дуже довго думала і зрозуміла, що хочу розлучитися зі своїм чоловіком. Особливої причини і не було, просто моє життя стало сірим. Будні були схожими одне на одного і я якось от так вирішила, що саме моя друга половинка тому виною

Я дуже довго думала на цю тему і зрозуміла, що хочу розлучитися зі своїм чоловіком. У нас уже й кохання не те. Раніше все якось по-іншому було. Емоції яскравіші, життя було цікавим, різнобарвним. А зараз все сіре, одноманітне, нудне одним словом.
Тож я наважилася й пішла до чоловіка поговорити. Він в цей час стояв на кухні та готував смажене м’ясо. До речі, працюємо ми з ним шеф-кухарями у ресторані нашого міста.

Я до нього підійшла й почала говорити все, що мала на той час на думці. А мій чоловік навіть не звертав на мене уваги. Продовжував експериментувати з різними спеціями та добавками до м’яса. Склалося таке враження, що якийсь шматок м’яса для чоловіка важливіший від мене. Звичайно, глибоко в душі мені стало прикро, тому дозволила собі трішки підняти голос. Можливо так до нього дійдуть слова.

Натомість чоловік не сприймав серйозно речі, які я говорила. Думав тільки про їжу. Постійно мене вмовляв скуштувати шматок м’яса й сказати свою думку з цього приводу. А мене це так вразило, що я пообіцяла зібрати речі та піти жити до мами на завжди. В той момент мені ще більше захотілося довести йому, що якщо я піду, то він мене вже ніколи не побачить.

Й знаєте, що він мені сказав у відповідь. Що я дивна, бо два роки тому, у нас на весіллі, я обіцяла його любити до кінця життя, бути з ним разом в горі та радості. А зараз я йому обіцяю, що піду назавжди. І що як рахувати по моїм словам, то в моєму розумінні слово назавжди — це приблизно вимірюється у два роки, а цей проміжок часу без мене він якось протягне. Коротко кажучи, почав він мої слова переводити в жарт і продовжував мене вмовляти скуштувати м’яса. Мовляв, якийсь секретний інгредієнт поклав.

Я й погодилась. І як тільки я посмакувала шматочком м’яса, то одразу захотілося ще і ще. Це було неймовірно смачно. Звичайно мені стало цікаво, що то за секретний інгредієнт такий. І забувши вже про сказане, я намагалася випитати у чоловіка, що він додав у свою страву. А у відповідь почула, що не розповість, бо я таке м’ясо приготую у себе в ресторані, а він цього не хотів.

Й через хвильку я помітила мокру доріжку на щоці у свого чоловіка. Й запитала у нього чи плакав він. А коханий розвернувся до мене і весело так сказав, що я визначила секретний інгредієнт..

І тут я зрозуміла наскільки я не права. Зрозуміла, що у мене найпрекрасніший чоловік на світі.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.