fbpx
Дозвілля
“Я думала задиxнуся від сміху. Кароч: стоїть в Сільпо на касі жіночка, років 45-50, все як любив Бальзак, але в кепці Адідас”

Варто було повернутися в Україну, заради цієї історії. Я думала задиxнуся від сміху. Розбудила всіх сусідів. Розкажу Вам.

Кароч: Стоїть в Сільпо на касі жіночка, років 45-50, все як любив Бальзак, але в кепці Адідас, вимушена, як сухе червоне. Купує запальничку.

Касирка їй каже: – ой, женщіна, у вас с віска крoвь ідьот! Вам плохо! – та нєт, всьо харашо, – витираючи крoв рукавом відповідає мадам. – да, нєт, же! Вам плохо! ОХРАНА! ОХРАНА, ТУТ ЖЄНЩІНЄ ПЛОХО! – та всьо нармальна, биваєт, всьо харашо. Мадам намагається убібати пошвидше.

Охорона підходить до мадам, садить її на стілець і намагається надати першу допомогу. Спайдермен і супермен об’єдналися заради благої місії порятунку мадам у якої зі скроні тече крoв. Марвел і ДіСі плачуть від сюжету сценарію.

Знімають з голови мадам вони кєпку Адідас, і бачать, що мадам скомуниздила ФАРШ!

Звісно фарш почав протікати і от Вам і крoв у віска, Шерлок! Мораль: кожна добра ґаздиня знає: ФАРШ ТРЕБА УЛАСТИ У ДВА ПАКЄТА.

Підтримайте пост. Розкажіть про це друзям