fbpx

Я думала, потрібен хліб, а виявилося – видовище! Слава Камінська опублікувала емоційний пост на захист свого колишнього чоловіка

13 квітня в Instagram української співачки Слави Камінської  з’явився емоційний пост на захист її колишнього чоловіка.

Слава показала чеки грошових переказів на потреби України та, зокрема, ЗСУ з рахунків її колишнього чоловіка Едгара Камінського і його клініки.

Сівачка зазначила, що отримує повідомлення з критикою критику на адресу її ексчоловіка.

“Шановні диванні “патріоти” тощо, досить мені писати нісенітницю і обмовляти прізвище нашої сім’ї! Несправедливість бісить. Просто “бенкет під час чуми”! Кому війна, а кому і конкурентів чому б і не зголити, спираючись на псевдопатріотизм”, – написала вона.

Так ось, ніхто нічого нікуди не вивозив! Охрана, отмєна… Кожен допомагає, як може, вибачте… Я думала, потрібен хліб, а виявилося – видовище”, – написала вона.

Сам Едгар Камінський не повідомляв про перетин кордону України після вторгнення рф. В Instagram він закликав не критикувати співвітчизників, які виїхали за кордон.

“Якщо деякі люди й надалі писатимуть і казатимуть: “Якщо ти покинув Україну, ми тебе більше ніколи тут не чекаємо”, тоді ще довго триватиме війна. На жаль, зараз багатьох українців не цікавить, чи все гаразд у співвітчизників, чи живий ти і здоровий… Головне – щоб не виїхав з України”, – писав Камінський.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Edgar KAMINSKYI (@edgar_kaminskyi)

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page