fbpx
Події
Я дійсно не одна. Тіна Кароль прокоментувала зміни в особистому житті (відео)

Співачка прокоментувала зміни в особистому житті.

Українська зірка Тіна Кароль, яка відкрила концерт у рамках фестивалю Made in Ukraina у Юрмалі, поділилася спогадами про дебют на “Новій хвилі” 10 років тому. Як зізналася співачка в коментарі журналістам ТСН, для неї приїзд до Юрмали є особливим. Артистка поринула у спогади.

Тіна вийшла на сцену “Дзінтарі” у тому самому піджаку, в якому виступала на конкурсі молодих виконавців “Нова хвиля” 10 років тому.

“Це саме той піджак. Для мене це таке ностальджі. Я приїхала до Юрмали і відчувала той самий мандраж. Як фантомні болі бувають, так це фантомний мандраж”, – поділилася враженнями Кароль. Не могли журналісти не спитати у Тіни Кароль про її особисте життя.

Перед Новим роком зірка загадала бажання, аби цього року не бути самотньою. “Я дійсно не одна. У мене є мій синочок Веніамін. І бути разом з ним, я завжди буду молитися, щоб ніщо нас не розлучило”, – сказала Кароль.

Коли ж журналіст уточнила, чи не може Тіна порадувати шанувальників змінами в особистому житті, артистка загадково посміхнулася та відповіла: “Ні, ні”.

Читайте також: ДО СЛІЗ. ТІНА КАРОЛЬ ВИКОНАЛА ДУЖЕ ЗВОРУШЛИВУ ПІСНЮ ПРО НАЙСИЛЬНІШУ ЛЮБОВ НА ЗЕМЛІ – МАТЕРИНСЬКУ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

facebook