fbpx
Дозвілля
Я давно зробила свій вибір і свідомо заплющую очі на деякі вчинки чоловіка. не розумію одного – чому всім навколо не байдуже. Кожен знає, як мені жити потрібно і як себе шанувати

Мені 31 рік і я 3 роки перебуваю в шлюбі. Коли я виходила заміж, то знала, що мій майбутній чоловік вже був одружений і має двох дітей від першого шлюбу. Особисто мене це ні крапельки не бентежило. Коли ми познайомилися, мені було вже майже двадцять вісім років, і я ні разу не мала серйозних відносин. Я вже й не мріяла, що колись одягну білу сукню, планувала в тридцять років «дитину для себе» і все. Але цей чоловік не залишив мені вибору. Я закохалась.

Наші відносини розвивалися стрімко на морському курорті, і відразу після відпустки він привіз мене в свій будинок, як господиню. І все б нічого, але мій чоловік надає багато уваги протилежної статі. Не те що б саме гуляє, просто дамський угодник. Всім жінкам навколо говорить компліменти, дарує дрібні подаруночки. На початку наших відносин, я на це дуже реагувала. В принципі, не думаю, що чоловік мені зраджував. Але я так вже втомилася від думок про те, що він можливо має іншу, що згодна пробачити його невірність, аби він завжди залишався зі мною. Я давно зробила для себе такий вибір. Головне, щоб він постійно повертається до мене.

Тільки мої батьки незадоволені. Вони, звичайно, теж все бачать і розуміють. І постійно нагадують про те, що чоловік у мене має інших жінок. Мовляв, якщо одну сім’ю залишив, то і тобі з легкістю організує ту ж долю. Зрозуміло, що вони переживають за мене. Кажуть, що я сама себе не поважаю, раз поводжу себе так. Що він не останній чоловік у світі і тому подібні розмови. Але мене все влаштовує. У мене своя позиція, яка нікого не стосується.

Нехай кожен живе так, як він вважає за потрібне. І я теж. Адже я не лізу нікому давати порад. Мені так зручно, я люблю свого чоловіка, і я даю йому свободу. Як то кажуть, якщо любиш – відпусти. Я йому, звичайно, свої думки вголос не озвучувала, але якщо знадобиться – скажу. Начебто і перед батьками незручно так виглядати, але як їм пояснити, що я люблю настільки, що не важливо з ким він там і де був – головне, що повертається він до мене завжди.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.