fbpx
Події
Я був вражений: Президент розповів про героїчне прохання бійця, який втратив ногу на Донбасі

Порошенко відвідав військовослужбовців, які проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі.

Більшість військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий клінічний госпіталь”, бажають повернутися в свої підрозділи. Про це заявив президент Петро Порошенко під час вручення державних нагород з нагоди Дня Збройних сил України.

“Я був вражений бажанням абсолютної більшості з них повернутися в свої батальйони. Один сержант навіть сказав: “Пане президенте, мені тут військова комісія перепони створює. Я прошу вас втрутитися”. Тому що ампутована частина гомілки. Ми зробимо йому протез і він обов’язково повернеться в стрій. І своїм прикладом буде виховувати нових хлопців, які записалися зараз на службу за контрактом”, – розповів глава держави.

Як повідомляє прес-служба президента, раніше Порошенко відвідав цих військовослужбовців в госпіталі. У відділенні невідкладної хірургії глава держави поспілкувався з бійцями, які отримали поранення в зоні АТО, привітав їх зі святом і вручив пам’ятні подарунки.

“Радий в цей день бути поряд з вами, дуже пишаюся такими воїнами”, – зазначив Порошенко.

Президент цікавився обставинами поранення, а також ходом лікування і достатністю медичного забезпечення для якісного відновлення здоров’я.

Більшість поранених військових розповіли, що планують продовжити службу в рядах ЗСУ. Президент підкреслив, що досвід, який отримали військові в бойових діях, надзвичайно корисний армії і їх побратимам, які зараз продовжують захищати Україну.

Читайте також: Як це називається? Водії ВР відмивають тисячі гривень на машині Геращенко

Джерело.

facebook