fbpx

Wizz Air вирішив змінити правила перевезення ручної поклажі

Угорський лоукостер Wizz Air вирішив змінити правила перевезення ручної поклажі в своїх літаках. Тепер брати з собою в салон літака ручну поклажу безкоштовно забороняється.

Про це повідомили у прес-службі лоукостера, передає 24 канал.

Зазначається, що Wizz Air скасовує безкоштовне перевезення ручної поклажі. Лише пасажири з Wizz Priority зможуть брати з собою багаж у салон літака.

“Оскільки у нас обмежений простір на борту, ми не можемо гарантувати, що ручна поклажа пасажирів подорожуватиме разом з ними в кабіні літака”,– йдеться у повідомленні.

Читайте також: Розлючена дружина змусила літак екстрено сісти, дізнавшись про зраду чоловіка

Відтепер, щоб взяти з собою ручну поклажу у кабіну літака доведеться додатково доплачувати. Якщо купівля квитків відбувається онлайн то сума становитиме від 5 до 10 євро. При купівлі квитка в аеропорту додатковий платіж становитиме 25 євро.

В інших випадках ручна поклажа буде розташована у багажному відділенні перед посадкою.

Що дає Wizz Priority? Він надає право першочергової посадки в салон літака, можливість пронести в салон ручну поклажу, а також маленьку сумку 40х30х18 сантиметрів (до прикладу фотоапарат чи ноутбук) але не передбачає пріоритету при реєстрації чи проходження контролю авіабезпеки.

You cannot copy content of this page