fbpx

#warispersonal: фотограф із Лондона розсилає незнайомцям листівки про війну на Донбасі

Фотокореспондент National Geographic Анастасія Тейлор-Лінд у співпраці із журналісткою із Донецька Алісою Соповою розсилають по всьому світу особливі поштівки із нагадування про війну на українському Донбасі, пише 24 tv

На листівках переважно із краєвидами довоєнного Донецька вони пишуть імена та дати загиблих у війні на сході України, пише Associated Press. Дівчата хочуть, щоб ця війна мала людське обличчя.

“Я хотіла, щоб люди мали більше особистого ставлення до конфлікту”,– розповіла фотокореспондент National Geographic, яка у 2014 приїхала в Україну з відрядження.

Тейлор-Лінд розповіла, що така ідея прийшла в голову в поштовому відділенні в центрі зони бойових дій. Ще влітку 2015-го вона замовила понад тисячу листівок і почала їх відправляти випадковим людям по всьому світу.

Світлинами листівок фотограф ділиться на своїх сторінках у соціальних мережах. Багато одержувачів пізніше ділились враженнями від отриманих листівок. Дехто відчував гнів, шок, розгубленість чи смуток, а пізніше ділились своїми враженнями у соцмережах, використовуючи хештеги #WelcomeToDonetsk і #warispersonal

Читайте також: Україна продовжує нести страшні втрати біля Авдіївки

#warispersonal welcome-to-donetsk.com project by Anastasia Taylor-Lind ❤️donbass

Фото опубликовано Urban Squirell (@veverke)

Джерело.

You cannot copy content of this page