fbpx
Дозвілля
“Взагалі немає слуху?”: Могилевська осоромилася на шоу “Голос Діти” через Тіну Кароль (відео)

Знаменита українська співачка, тренер четвертого сезону проекту “Голос. Діти” Наталя Могилевська осоромилася під другого ефіру шоу, переплутавши одну з конкурсанток зі співачкою Тіною Кароль.

Це сталося на етапі сліпих прослуховувань. Під час виступу 13-річної Владислави Смаляни з Вінницької області Могилевська, сидячи до неї спиною, почала говорити іншим тренерам, що на сцені – Тіна Кароль, пише “obozrevatel“.

Дівчинка дійсно співала пісню Кароль під назвою “Твої гріхи”.

Дмитро Монатік сказав, що голос схожий, проте це не Тіна, втім цей аргумент ніяк не подіяв на Могилевську, яка продовжила стояти на своєму.

На цьому співачка не заспокоїлася – вона порушила правила проекту і повернулася до конкурсантки, не дочекавшись кінця її виступу і не натиснувши кнопку.

“Я прошу вибачення, я порушила правила і подивилася назад, тому що я була впевнена, що на сцені стоїть Тіна Кароль. Це приголомшливий комплімент, тому що Тіна Кароль – народна артистка України”, – пояснила Могилевська.

При цьому Дмитро Монатік зазначив, що для артиста – погано бути схожим на когось. Саме до нього в команду і потрапила Владислава.

Користувачі мережі відразу ж взялися висміювати конфуз Могилевської і підкреслили, що голос дівчинки відрізняється від голосу Тіни Кароль.

Читайте також: Сильно багато пафосу: глядачів шоу “Голос Діти” обурила дочка відомого хокеїста (відео)

“У Могилевської що взагалі немає слуху? Як можна подумати, що це Тіна?” – пишуть коментатори.