fbpx
Події
Визволенням полонених буде займатися легенда українського кіно

Новостворена громадська організація «Міжнародне бюро з визволення політв’язнів та військовополонених» розробила план звільнення утримуваних у неволі українців.

Про це на прес-конференції у вівторок заявила голова бюро народна артистка України Раїса Недашківська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вважаю, що обов’язок кожної людини, кожного громадянина України займатися визволенням полонених», — сказала Недашківська, видатна українська акторка, відома за своїми ролями у легендарних стрічках «Лісова пісня», «Комісар», «Гадюка» та багатьох інших.

Читайте також: 700 зникли безвісти, 136 полонених українців! (відео)

Як зазначають члени організації, одним із першочергових завдань є створення єдиної бази всіх військовополонених, політичних в’язнів та безвісти зниклих. Наступним кроком буде створення відповідного сайту, на якому оновлюватиметься інформація про кількість полонених, політв’язнів, про стан їх здоров’я та нагальні потреби їх і їхніх родин.

Окрім того, бюро планує налагодити співпрацю щодо звільнення політичних в’язнів із російськими і міжнародними правозахисними організаціями, а також представниками різних релігійних конфесій.

Організація також планує встановити зв’язки і з правоохоронними організаціями, аби з’ясувати фактичну кількість політв’язнів і військовополонених та долю безвісти зниклих громадян, сприяння їх звільненню і пошуку.

ГО «Міжнародне бюро з визволення політв’язнів та військовополонених» була створена 1 липня 2016 року.

Джерело.

Реклама