fbpx

Вижив без єдиного шансу: Лікарям вдалося врятувати бійця АТО, що втратив руку, око та обличчя (відео)

Досвідчені ескулапи зізнаються, що про такі випадки навіть ніколи не чули раніше.

Чотирьох бійців із передової ґвинтокрилом доправили за минулу добу до лікарень Дніпра. Двоє з пораненнями, ще двоє зазнали травм на позиція. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Медики Дніпропетровської обласної лікарні повідомили обнадійливу новину: прийшов до тями 26-річний боєць із тяжкими травмами. Його доправили з-під Маріуполя тиждень тому. Фугас, що вибухнув біля ніг військового, понівечив йому обличчя.

Чоловік втратив око та руку. Усе тіло зрешечене осколками, складне поранення голови. Під час першого ж огляду в нього зупинилося серце, але лікарям вдалося запустити його. Медики обласної лікарні імені Мечникова провели кілька операцій, і кажуть, що за медичною статистикою, із такими ушкодженнями пацієнти не виживають, але їм вдалося вибороти бійця.

“Все-таки він вижив! Незважаючи ні на що – вижив! Зараз він приходить у повну свідомість, виконує всі команди, показує язика – це ще одне диво! З такими пораненнями – я їх навіть показувати не буду, вони настільки страшні – я ще ні в яких книжках не бачив, щоб виживали”, – не приховує емоцій головний лікар лікарні Сергій Риженко.

Читайте також: Загинули, відбиваючи штурм бойовиків: сили АТО зазнали втрат на Донбасі.

Джерело.

You cannot copy content of this page