fbpx

Виявилась також дуже “мажорною” – що вказала у своїй декларації суддя харківського ДTП

Суддя Київського районного суду міста Харкова Світлана Муратова, яка обрала запобіжний захід підозрюваній у скоєнні кpuвaвої ДTП Олені Зайцевій, виявилась також дуже “мажорною”.

Про це свідчить електронна декларація Світлани Муратової, пише 24канал

Світлана Муратова у Київському районному суді Харкова займає посаду заступника голови суду.

Згідно з декларацію, члeнам сім’ї судді належать 12 земельних ділянок у місті Харкові та три земельній ділянки у Харківські та Полтавській областях.

Читайте також: ДTП В ХАРКОВІ: ЮРИСТ ДЕНИС ЦИПІН РОЗПОВІВ, ЩО ЧЕКАЄ ЗАЙЦЕВУ

Водночас найбагатшою виявилась мати судді. Тетяна Зінченко має у власності три елітні автомобілі: Lexus LX 570 вартістю 740 тисяч гривень (2010 року випуску), BMW X6 XDRIVE351 вартістю 149 тисяч гривень (2012 року випуску) та Chrysler PT CRUISER вартістю 103 тисячі гривень (2004 року випуску), з яких користується лише BMW, а інші надала в користування дочці та зятеві.

Окрім того, на пенсіонерку записано декілька земельних ділянок та будинок загальною площею 224,80 кв.м, де окрім власниці проживає суддя Світлана Муратова разом із чоловіком Станіславом, який є прокурором відділу нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області.

У власності родини Муратової є також нерухомість у Харкові та житловий будинок у м. Кобеляки Полтавської області.

Окрім цього, як вказано у документі, Станіслав Муратов отримав за минулий рік 143 тисяч 778 гривень, Світлана Муратова – 259 тисяч 298 гривень, а пенсіонерка Тетяна Зінченко – понад 750 тисяч гривень, з яких 17,491 тис. грн пенсії, 12724 грн – дохід від надання майна в оренду, 725 тисяч 580 гривень – дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

You cannot copy content of this page