fbpx

Виявляється моя найкраща шкільна подруга Христина, пліткувала про мене ще в школі

Нещодавно я зустрілася з однокласницею Алінкою. Вона завжди викликала у мене симпатію. Почали базікати про те про се, про дітей, про чоловіків, про роботу. Потім, зачепили тему, хто кого бачив з нашого класу. Вона розповіла про свого нинішньому сусіда, Князевича Вову .

У минулому цей красень був улюбленцем всіх дівчаток школи від малої до великої. Я чула, що після університету, він засидівся в менеджерах середньої ланки, а нещодавно вдало одружився і його справи пішли в гору.

«Минулого тижня, як раз запитував про тебе у Христини» ─ резюмувала Аліна.

Я здивувалася і перепитала: «Про мене у Христини? А чому вони взагалі заговорили про мене?»

Виявляється моя найкраща шкільна подруга Христина, пліткувала про мене серед однокласників, що чоловіки мене взагалі не цікавлять. Казала, що абсолютно точно знає, що мені симпатизують дівчатка.

Цим, як з’ясувалося, вона намагалася залишити мене без хлопця. Але вийшов зворотній ефект, хлопчики ще більше стали цікавитися мною. Як виявилося, Володя був у школі сильно захоплений мною, але його ця інформація засмутила і відштовхнула.

Він повірив Христині і перестав упадати за мною. Аліна також розповіла, що коли через стільки років Вова запитав у моєї найкращої подруги, яким чином я тоді вийшла заміж, то вона відповіла: «Та же ж з нею завжди було усе нормально! Просто мені набридло, що вона зосереджувала на собі всю увагу! Що все було їй! А чим вона краща? Я придумала дитячу історію і вирішила, що так і мені щось перепаде! А зараз я вважаю, що завжди була краще в усіх сенсах, ніж вона! Якось незаслужено вона викликала інтерес у навколишніх!»

Увечері, коли я готувала, щось смачненьке, в пам’яті виплила картина з минулого життя, коли я ще дружила з Христиною. Ми тоді вже вчилися в різних навчальних закладах. Вона запросила мене до себе на день народження, збирала всіх гостей в ресторані.

Я прийшла і здивувалася, що з дівчат була тільки я, решта були хлопці. У якийсь момент хтось із них запропонував тост за друзів і в тому числі за мене. Причому підкреслив, що необхідно обов’язково випити за найкращу подругу.

Тоді Христина, не приховуючи роздратування, зауважила, що це у неї сьогодні День Народження, а не в мене! А потім додала: «Ви там їй не сильно наливайте, вона бо вона ще та дівчина!»

Той випадок я сприйняла, як жарт. А сьогодні вперше дізналася, що Христина ще в школі говорила всяку нісенітницю за моєю спиною. Якесь безглуздя!

Ніколи не думала, що вона вступила зі мною в підпільну гонку під назвою «Хто з нас краще?», змагається за першість і заздрить! Нічого не розумію! Навіщо тоді дружити з людиною, якщо вона тебе так дратує?

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page