fbpx

Виявлено предмет у домі, на якому кількість бактерій різко збільшується всього протягом однієї ночі

Шокуючі результати нового дослідження фахівців дерматології було опубліковано в “Journal of Clinical Microbiology”. Науковці попереджають, мовляв, усього впродовж ночі кількість бактерій зростає з максимальною швидкістю в… мочалці для душу. Тож цей звичний предмет завдає більше шкоди, аніж користі, повідомляє medikforum.

Губки для душу мають пористу структуру, пояснюють дослідники, завдяки чому утримують відмерлі клітини шкіри, що потрапляють туди під час миття. А оскільки після використання ми залишаємо губку в умовах підвищеної вологості та високих температур повітря, там розвиваються сприятливі умови для росту
бактерій, грибків і навіть плісняви…

Якщо ж на шкірі людини є мікротріщини, використання цього предмету становить особливу загрозу, адже йдеться про ризик появи не лише подразнення, але й інфікування.

Проте вчені не закликають повністю відмовитись від губок для душу, а лише радять правильно за ними доглядати. Після використання потрібно ретельно помити губку, а тоді помістити в сухе місце. І ще одне, наполягають спеціалісти, губки слід регулярно змінювати, особливо, якщо з’явився несвіжий запах.

Читайте також: Вчені назвали найкориснішу їжу

Джерело.

You cannot copy content of this page