fbpx
Події
Вивели в кайданках: вагітній колишній дружині стиліста Літвінова обирали міру запобіжного заходу

Сьогодні суддя Рівненського міського суду Мар`ян Головчак обирав міру запобіжного заходу для Тетяни Літвінової, яку підозрюють у в..встві місцевого стиліста – її колишнього чоловіка Сергія, пише press-centr

Прокуратура наполягала на тому, що затриману потрібно взяти під варту, оскільки вона вже переховувалася від слідства і могла знову втекти. А ще мотивували тим, що вже зібрані всі докази її провини. Зокрема, експертиза показала, що на речах Літвінової була кpoв в..того.

Підозрювана на жодне із поставлених запитань по деталях в..вства її колишнього чоловіка не відповіла. Нічого не сказала і на свій захист. Сиділа мовчки із кам’яним лицем. Єдине, що вона та її адвокат просили суд – не брати під варту, а застосувати з огляду на її вaгітність (14 тижнів) більш м’який запобіжний захід – домашній aрешт. Зокрема, у її батьків в Хмельницькій області.

Суддя, заслухавши аргументи сторін, вирішив відправити затриману на два місяці за грати. Із зали суду її вивели в кайданках. Цей час Тетяна Літвінова проведе у Рівненському слідчому ізоляторі.

Читайте також:ПРОСИТЬ ДОМАШНІЙ AРЕШТ, БО ВAГIТНА: В СУДІ ОБИРАЮТЬ МІРУ ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ ДЛЯ РІВНЯНКИ ЛІТВІНОВОЇ (ФОТО)