fbpx

Вивчають поняття “демілітаризація”, – Михайло Подоляк прокоментував пожежі та вибухи на російських об’єктах

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк назвав “абсолютно природним процесом” та “божественним втручанням у справи грішників” вибухи у Бєлгородській, Воронезькій та Курській областях росії.

Про це він написав у  своєму Телеграмі.

“Бєлгородська, Воронезька, Курська області тепер теж починають активно вивчати таке поняття як “демілітаризація”. Роззброєння.

У цих російських областях періодично горять великі паливні бази, що забезпечували паливом бронетехніку армії росії, і вибухають склади боєприпасів.

Як це пояснити? Дуже просто. Якщо ви (росіяни) вирішили масово атакувати іншу країну, масово знищувати там усе підряд, масово тиснути танками мирних людей, а для забезпечення своїх злочинів використовуєте склади у своїх областях, то рано чи пізно борги доведеться повертати.

За такої інтенсивності та обсягу російського військового вторгнення в Україну відсидітися не вдасться. І тому роззброєння бєлгородсько-воронезьких складів окупантів абсолютно природний процес. Карма – штука жорстока.

І знову ж таки повторю: причини руйнування військової інфраструктури прикордонних областей можуть бути абсолютно різними. Аж до… божественного втручання у справи грішників, які у Страсний тиждень чинили  масові злочини проти людей в українському Маріуполі”, – зазначив Михайло Подоляк.

Фото: Українська правда

You cannot copy content of this page