fbpx

Вирішили жити разом у мене. І тут я дізнаюсь, що він має непогану таку заборгованість по кредиту. Він звісно все оплачує, але сума там не дитяча

Ми з молодим чоловіком разом вже 5 місяців. Нам обом хочеться якогось розвитку відносин, і тому ми вирішили почати жити разом. Мій хлопець в даний момент живе на орендованій квартирі, а я у власній, яку мені купили батьки. Звичайно ж, нами було прийнято рішення, що він переїде до мене.

Я давно хочу почати жити з ним під одним дахом, і з радістю чекаю на цей момент, але все-таки мене відвідують деякі тривожні думки. А що, якщо виявиться, що я для нього – лише тимчасовий, зручний варіант, і він зустрічається зі мною через квартиру? Я вважаю, що жінка ні в якому разі не повинна тягнути на собі основну частину витрат своєї сім’ї.

У нас в стосунках все добре. Він дарує іноді подарунки, водить мене за свій рахунок у різні розважальні заклади. Але мене бентежить, що впустивши його жити до себе, я фактично зроблю для нього велику послугу – дозволю добре заощадити.

Мій хлопець заробляє пристойно, але у нього є заборгованість за кредиткою. Мені лячно, що переїхавши до мене, він почне всі зайві гроші віддавати туди. А для моєї квартири не стане нічого купувати або робити … Якщо так станеться, то мені буде дуже прикро! Виходить, я стану для нього дуже зручним варіантом (можливо навіть тимчасовим), поки він не вирішить всі свої фінансові проблеми, а я не хочу, щоб чоловік виїжджав за мій рахунок.

Само собою зрозуміло, що він буде купувати продукти і оплачувати комуналку, адже чоловіки їдять набагато більше жінок, а водою, світлом і опаленням він буде користуватися нарівні зі мною. Але я вважаю, що цього недостатньо, адже на знімне житло він витрачав набагато більше.

Хотілося б почути вашу думку: чи буде справедливо, якщо я попрошу свого молодого чоловіка, крім оплати їжі і рахунків, платити мені щомісяця половину тієї суми, яку він раніше віддавав за оренду? Адже він все одно залишиться в плюсі, і заощаджену копієчку зможе класти на кредитку … Порадьте, як почати цю розмову?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page