fbpx
Дозвілля
“Винник? Зупиніть землю…”: як у мережі відреагували на підсумки шоу “Найкрасивіші 2018”

Користувачів мережі, схоже, розлютили результати вручення премії “Viva! Найкрасивіші-2018”.

В основному, їхній гнів обрушився на українського співака Олега Винника, якого напередодні назвали найкрасивішим чоловіком країни.

Під відповідним постом на сторінці журналу “Viva!” у Facebook з’явилося безліч обурених коментарів, пише “obozrevatel“.

Серед найпопулярніших:

– “Винник? Зупиніть землю, зійду…”;

– “Це жарт року чи що – про Винника? О Боже, сільські бабки витратили всі свої заощадження на смс. Це ж яким місцем він гарний-то? “Мoрдoю хоч пацюки бий”. Або “кинь у ставок – жодна жaбa не виживе”. Скажіть, що це страшний сон”;

– “Винник – дідусь Зіанджі”;

– “Мда, невже в Україні так усе погано з мужиками”.

Дісталося і найкрасивішій жінці – співачці Олі Поляковій.

“У номінації переможниці – повна підстава. У Холоденко ще спочатку в грудні було більше 11 тисяч, а у Полякової близько 4 з половиною, її випереджали навіть Саніна та Дорофєєва з Кошмал. Наздогнати і тим більше обігнати Холоденко вона ніяк не могла. Тому і приховали результати. Нечесна перемога!” – пишуть коментатори.

Щоправда, у переможців відразу ж знайшлися захисники.

“Не зовсім розумію, у чому винні переможці головних номінацій, шановні судді? У тому, що за них проголосували люди? Я не є фанатом Олега Винника, але якщо мільйони жінок від нього без розуму, – це щось значить. Оля Полякова – красуня і трудоголік! Перемога заслужена!” – стверджують вони.

“Чому нaпaли на Винника? А в минулих роках були красиві: Шустер, Комаровський… вони що зовні красиві? Голосують за харизматичність, популярність, “внутрішній зміст”, – написали шанувальники Винника.

А зокрема, під постами самого Винника в соцмережах – здебільшого тільки захоплені коментарі.