fbpx

Винести мусор? Це жіноча робота! Ось так побутове питання поставило жирну крапку на наших відносинах.

Побутове питання поставило жирну крапку на наших відносинах. Винести мусор? Це жіноча робота!

Причиною кожної нашої з хлопцем сварки було побутове питання. Точніше, мільйон дрібних побутових питань, у яких хлопець не хотів приймати жодного рішення.

Співмешкали разом. Хотіли навіть одружитися.

Я не кажу, що чоловіки мають мити посуд. Я її теж не люблю мити. Для цього у нас є посудомийка. Але протерти крихти зі столу після їжі можна ж за собою? Донести ті ж шкарпетки можна до пральної машини?

Особливо мене обурило те, що коли я в листопаді занедужала грипом, то наша квартира перетворилася на смітник. Винести мусор? Це жіноча робота! За два тижні в коридорі зібралося 6 пакетів зі сміттям. Хлопця навіть не бентежив запах від пакетів. Прохання про те, щоб він приготував суп виявилося чимось незвичайним. Замість нормального супу отримала мівіну з пакетику.

Ця ситуація виявилася останньою краплею для мене. Я більше тижня валялася з температурою, а квартира на очах перетворювалася на звалище. На восьмий день температури я вже не могла це терпіти. Пішла наводити лад на кухні. Сил не вистачило забратися повністю, але хоч би зникла гора посуду, з’явилися чисті ложки та виделки. Запустила пральну машинку.

Після цього попросила парубка з’їхати з квартири. Я зрозуміла, що він мене не любив по-справжньому. Всі ці освідчення в коханні нічого не означають. Важливо лише те, як ти ставишся до людини. Через кілька днів після цього він подзвонив мені і попросив привезти чогось поїсти. Яка іронія! Він теж захворів. Заїхала до супермаркету, взяла з десяток супів швидкого приготування. Зробила це все хлопцю. Нехай насолоджується.

Розумію, що вчинила погано, але просто довів мене своєю позицією.

You cannot copy content of this page