fbpx
Дозвілля
“Викинути негайно!”: чотири кольори помади які заважають дівчатам побудувати стосунки

Червона помада – не найкращий засіб для знайомства з чоловіком, а навіть навпаки. Саме цей колір викликає у протилежної статі негативні асоціації.

Англійські вчені провели розслідування і склали чорний список відтінків помад, які дуже дратують чоловічу стать. Викинути негайно!

Червоний і всі його відтінки

Крім червоної помади в немилість потрапили всі її темні відтінки. Так що, якщо у тебе в косметичці є такі як: винний, бордовий, бургунді, рубіновий, ягідно-червоний, то сміливо прощайся з ними, – пише Сlutch.

Рожевий

Всі відтінки рожевого кольору: фуксія, блідо-рожева з персиковим відливом або яскраво-рожева теж дратують чоловіків. Висновок: усі улюблені кольори ляльки Барбі теж прибираємо подалі.

Фіолетові відтінки

Незважаючи на те, що темно-фіолетовий колір зараз у моді, якщо ти хочеш привернути увагу чоловіка, то забудь про цю помаду назавжди. Цей колір викликає у них не тільки роздратування, але і сміх.

Голографічний ефект

А цей модний тренд лякає чоловіка своїм блиском. Щойно він уявить, що все це може виявитися на його губах, то одразу не захоче з тобою цілуватися. І навіть якщо помада дуже дорога і суперстійка жодні вмовляння не допоможуть.

Але не треба сильно хвилюватися – насправді, є дещо, що подобається всім чоловікам. Вони вважають дівчину cекcуальнoю, якщо її губи максимально природного кольору. Так що в підсумку для нас найкраще те, що дала природа!

Джерело.

facebook