fbpx

“Викреслюю цю людину назавжди зі свого життя!”, – відомий український хореограф різко висловився щодо Тетяни Денісової, яка поїхала працювати до країни-агресора

Кот Євген — український хореограф, режисер-постановник, учасник та переможець шоу “Танцюють всі!” і “Танці з зірками” в своєму Instagram різко висловився щодо Тетяни Денісової.

Телеканал СТБ розірвав співпрацю із українською хореографкою Тетяною Денисовою, яка мала стати суддею майбутнього проєкту “Танці. World of Dance” (ідейне продовження шоу “Танцюють всі”).

“Викреслюю цю людину назавжди зі свого життя!

Колись я мав до неї величезну повагу, так як вона була моїм викладачем та професіоналом .

Ще на початку року ми з Тетяною були суддями крутого проекту на телеканалі @stbua під назвою «Танці World of dance» @dancestb і встигли відзняти більшу частину шоу.

Але на превеликий жаль під час зйомок проекту країна теpоpист здійснила повномасштабне вторгнення в нашу державу.

Тетяна на собі відчула ці пекельні перші дні війни та бомбардування Києва . Тобто своїми очима все бачила та розуміла!

Вчора дізнався, що не зважаючи на це все вона поїхала до країни терориста, до країни агресора і сіла в жюрі там в інше шоу. Тим самим вона закриває очні на геноцuд та вбuвства українців, підтримує війну!

Хочу звернутися і до інших моїх колег які продовжують працювати в мордорі- Забудьте назавжди, що ви колись були українцями, що у вас були тут друзі та рідні.

Залишайтесь зpадниками, залишайтесь там в болоті, ніколи не повертайтесь назад, і хай вам кожну ніч сняться заггблі діти України!

Назавжди викреслюю цих людей зі свого життя і вам раджу!”, – написав Євген.

You cannot copy content of this page