fbpx
Події
Викрадені листи Бекхема спричинили скандал в мережі

Футболіст та знаний благодійник Девід Бекхем, який поновив весільні обітниці із дружиною, опинився в епіцентрі скандалу через витівки хакерів. Так, електронне листування спортсмена із піарниками стало надбанням Мережі. Із нього фани дізналися, що насправді Девід займається благочинністю, аби стати сером (лицарем).

Він дуже обурюється, що мусить обмежувати себе у демонстрації своїх речей, зокрема, золотого ноутбука, та віддавати власні гроші, пише The Daily Mail.

До слова, зірка вже протягом понад 15 років співпрацює із фондом ЮНІСЕФ. При цьому, представники спортсмена прокоментували такі заяви, назвавши їх вирваними із контексту та застарілими. На думку менеджерів футболіста, перед злиттям в Інтернет листування 2013-го року було відредаговано.

В оприлюдненій переписці між футболістом та його піарниками йдеться про витрачені гроші на благодійність, зокрема, мільйон доларів.

“Я не хочу вкладати в це мої особисті гроші. Дати цей мільйон у фонд, це ніби мої власні гроші туди віддати. Якби не було фонду, ці гроші були б для мене. Ці гроші – мої”, – обурюється Бекхем.

Крім того, зірка дивується чому за його благодійну діяльність його досі не вшанували званням лицаря. За це він назвав членів комітету, котрі роздають нагороди, невдячними. Виплив також епізод, у якому Девід злиться у відповідь на поради піар-представника не публікувати світлини із дорогим ноутбуком. Це обмеження дуже не сподобалося зірці футболу, втім, він нібито наголосив, що це зробить, оскільки “ідіоти подумають, що ми хизуємося”.

У ЮНІСЕФ наголосили, що за ці роки Бекхем щедро жертвує гроші на благодійність та є почесним партнером організації. Звісно, така подія не могла пройти поза увагою фанів футболіста: одні гостро засуджують його непереборне бажання лицарства, а інші вважають, що Девід має право претендувати на це звання.

Читайте також: Monatik та проблеми з СБУ – російські ЗМІ вигадали новий кумедний фейк

Джерело.