fbpx
Перейти до вмісту

Виконання бажань. Як отримати все, що хочеш?

Виконання бажань. Як отримати все, що хочеш

Напередодні Нового року завжди асоціюється з новим періодом, очікуванням дива та вірою у його реальність. Це стан передчуття, яке запускає зміни в нашому житті.
З погляду квантової психології чаклунство має цілком чіткий процес запуску та реалізації задуманого.

Отже, ви загадуєте бажання, при цьому ви автоматично входите в стан передчуття, наповнюючи своє бажання емоціями та енергією наміру.

Поки ви продумуєте своє бажання і формулюєте його, ви зосереджуєте на ньому свою увагу, а як відомо, де ваша увага, там і ваша енергія, таким чином ви задаєте початковий імпульс реалізації задуманого.

Загадавши бажання, ви його як програму до дії віддаєте у свою підсвідомість, яка й займається реалізацією задуманого.

Що варто врахувати при формулюванні бажання:

у формулюваннях уникайте частки “не”;

використовуйте тепер так, ніби ви вже маєте задумане;

не продумуйте шляхи отримання – так ви тільки відстрочите отримання результату;

якщо ви загадуєте отримання/збільшення свого доходу, тут варто вказати: без криміналу, боргів і кредитів;
будьте дуже обережні з формулюваннями, наприклад, не загадуйте скинути 10-15 кілограмів, скажіть схудли/пострункішали на 10-15 кг, інакше для реалізації організм може втратити, наприклад, ноги – бажання буде виконано, але ви ж навряд чи хочете таким чином схуднути ?!;

загадуйте бажання лише про себе. Не кажіть, наприклад, Вася робить мені пропозицію – так ви порушуєте свободу волі Васі. Переформулюйте так: я отримую пропозицію вийти заміж від коханої мною людини.

Аналогічно про всіх інших людей. Наприклад, з дітьми: я радію успіхам моїх дітей та чудовій поведінці.

Для переконання підсвідомості в тому, що ви дійсно хочете отримати задумане, ви можете придумати свій ритуал за бажанням.

Наприклад, у лист, на якому ви писатимете задумане, покласти 7 голок хвойного дерева або покласти лист на три ночі під подушку, або перев’язати лист стрічкою певного кольору, або покласти лист в носок, в якому ви спали три ночі, або «запечатати» лист воском фіолетової свічки тощо.
Навіщо потрібен «ритуал»? Для підсвідомості. Чим важче реалізація задуманого, тим частіше підсвідомість нас запитуватиме, а ти справді цього хочеш, ти не передумав? Свідомість згадує, скільки зусиль було закладено в останній момент загадування і підтверджує підсвідомості «серйозність намірів».

Підсвідомість, отримавши підтвердження, продовжує подальшу роботу з реалізації. Проводячи якийсь «ритуал», ми створюємо точки опори нашій свідомості у розмові з підсвідомістю.

Як зрозуміти, що саме варто зробити у «ритуалі»? Слухайте свою інтуїцію і не орієнтуйтеся на відомі способи, наприклад під бій курантів написати бажання, спалити записку, а попіл випити з шампанським. Такі методи не стануть опорними точками.

Радості, здоров’я, успіхів, творчої реалізації та виконання задуманого!

Позначки:

You cannot copy content of this page