fbpx
Події
Виключено: Найєм не зможе очолити Нацполіцію

Конкурсна комісія виключає можливість призначення депутата Верховної Ради Мустафи Найєма (фракція “Блок Петра Порошенко”) на посаду голови Національної поліції. Про це повідомив член комісії Євген Захаров. Він зазначив, що комісія поки що провела одне засідання і то не у повному складі. Наступне засідання призначено на 18 січня 2017 року. Прийом документів від претендентів на посаду глави Нацполіції буде здійснювати до 8 січня 2017 року.

Захаров підкреслив, що згідно з вимогам конкурсу, у відборі можуть взяти участь претенденти, які мають повну юридичну освіту (спеціалісти або магістри, але не бакалаври), стаж роботи в галузі права не менше 7 років після отримання диплома і 5 років управлінського стажу. Член комісії підкреслив, що вимоги досить жорсткі і не всі кандидати, які публічно заявили про участь у конкурсі, зокрема, депутат Найєм, їм відповідають.

“Він не працював юристом, він весь час працював журналістом. Я був здивований, що він буде подавати документи (на конкурс). Це фактично напрошуватися на те, що його документи взагалі не будуть розглядатися. Йому відразу ж відмовлять. Ну навіщо так робити, я не розумію. Для піару, для скандалу?”, – сказав Захаров.

У той же час, він прогнозує велику кількість учасників конкурсу на посаду голови Нацполіції.

Читайте також: Мережа підірвало рішення Мустафи Найєма очолити Нацполіцію. Люди бурхливо реагують

Джерело.

facebook