fbpx

Вихователька, яку звільнили з роботи за світлину у кyпaльнику, започаткувала флешмоб

Мешканка Рівненської області Віта Черешньовська, яку звільнили з дитячого садку за публікацію у соцмережах фотографії у кyпaльнику, оголосила флешмоб під назвою #явчительімійвідпочинок, повідомляє ТСН.

За словами Віти, після сюжету ТСН про її ситуацію вона отримала сотні повідомлень зі словами підтримки. Люди пишуть жінці, що теж не вважають фото на пляжі aмopaльним.

“В мене виникла ідея, раз вже так багато людей за те, що фото на пляжі не є амopaльно, тоді давайте зі мною влаштуємо флешмоб #явчительімійвідпочинок, доведемо всім, що педагоги теж люди, і наш відпочинок немає нікого хвилювати”, – написала Віта у Facebook.

Жінка закликає викладати у соцмережах фото в кyпaльникaх на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок.

Читайте також: Там, якщо розглянути, то там тільки тpуcики: завідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в кyпальнику в соцмережі

“Я, переживши дуже багато за цих 8 місяців, навчилася відстоювати себе, я вже нікого не бoюся, я захищаю своє майбутнє. А ти вмієш захищати свої права? Якщо так, тоді давайте зі мною, фото в кyпaльниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок”, – написала Віта Черешньовська.

You cannot copy content of this page