fbpx
Події
Вихор від вагонів підняв студентку вгору на два метри

16-річна студентка коледжу в Бердичеві поверталась з навчань додому.

Переходила колії. Але не через пішохідний міст на станції, а трохи поодаль, де немає облаштованого переходу. Та ще й говорила по мобільному телефону.

І саме в ту мить поряд промчав вантажний потяг. “Машиніст, помітивши пішохода біля колій, застосував екстрене гальмування, — розповів Олексій Костюк, інженер з охорони праці станції. —

Але все одно повітряний потік від вагонів затягнув дівчину та підняв угору на два метри. Впавши на землю, студентка отримала важкі травми — переломи кісток тазу та ребер.

Повітряна хвиля від потягу — це дуже небезпечно. А надто, коли хтось опинається між двома коліями, по яких мчать два зустрічні потяги. У цьому разі потік може жбурнути людину від одного потяга до іншого — що майже завжди загрожує загибеллю”.

Власна необачність тепер обернеться для дівчини багатомісячним перебуванням на лікарняному ліжку та довгою реабілітацією. Але їй таки пощастило. Бо іншу, 21-річну студентку, знайшли поблизу залізничної колії уже неживою… Тіло дівчини з Дніпропетровської області, яка навчалася в Академії друкарства у Львові, виявив випадковий перехожий.

Експерт дійшов висновку, що отримані загиблою травми характерні для таких, які отримують під час наїзду потяга. Тіло з моменту смерті пролежало приблизно вісім годин. Біля дівчини знайшли навушники, тож, припускають, що юнка йшла, слухаючи музику, не почула звуку поїзда, який наближається, і він її збив. “Зараз за цим фактом відкрили кримінальне провадження за навмисне вбивство, — розповіла Світлана Добровольська, начальник відділу ГУ НП області.

— Правоохоронці встановлюють, який потяг міг збити потерпілу. Триває розслідування”.
Читайте також:ЩЕ ОДНІЙ КАТЕГОРІЇ ПРАЦІВНИКІВ СУТТЄВО ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТИ

Джерело.

facebook